Bursa Büyükşehir Belediyesi ücretsiz kursları olan Busmek 2013 – 2014 kayıtları başlamıştır. Online kayıt imkanı ile oturduğunuz yerden bir tıkla hemen ön kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Busmek kursları yeni dönemde 120 branş ve 14 kurs merkezi ile hizmet verecektir. Aşağıda vereceğimiz linkten sizde hemen başvuru yapabilirsiniz.

3 Branş Seçilebilir
Busmek kayıt yapacaklar açılan sayfada 3 farklı branş seçme hakkı tanınmıştır. Alınması kesinleşen eğitimlerde mazeretsiz devamsızlık yapmak yasak olup kursun 5/1’inden fazlasını gelmeyenler sertifika haklarını kaybederler.

Randevu Verilmekte
Busmek kursları internetten yapılan ön kayıt sonrası cep telefonunuza randevu detayları iletilmektedir. Belirtilen süreçte busmek kurs merkezlerine nüfus cüzdanı fotokopisi ile giderek nihai kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Busmek Kayıt Sayfası
Bursa büyükşehir belediyesi web sitesinde gerçekleştirilen busmek kayıt işlemleri ağustos ayı ile başlamaktadır. Aşağıdaki linki kullanarak TC. Kimlik numaranızla işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Busmek Kayıt ve Online Başvuru
Aşağıda yer alan linkte, sadece online olarak yapılan busmek kurs merkezi kayıtları için sadece 2 dakikanızı ayırarak bir tıkla busmek kursiyeri nasıl olunur, resimli olarak anlatılmaktadır. Hazırsanız hemen tıklayın geç kalmadan sizde busmek kayıtlarından yararlanın.Yorum yapılmamış

*