Komek 2013

Komek 2013Konya Büüykşehir Belediyesi meslek edindirme kursları olan Komek 2013 – 2014 eğitim dönemi için kayıtlar başlamıştır. Sadece online kayıt olup sonrasında eğitim almak istediğiniz komek kurs merkezine bizzat giderek başvurunuzu onaylatmanız gerekir. 16 Eylül’de başlatan komek 2013 kayıtları 27 eylül tarihine kadar devame edecektir.

28 Kurs Merkezi 150 Branş
Komek yeni eğitim öğretim dönemine bir dizi değişiklik ve yenilik ile başlamıştır. Bunların içinde en göze çarpan ise il merkezinde yer alan diğer belediyelere ait, halk eğitim ve kültür merkezleri birleşerek komek çatısı altında toplanmıştır. Bu kapsamda komek kurs merkezi sayısı 28’e yükselmiş olup, emsaline ancak işkur kurslarında rastlayabileceğiniz eğitimlerden oluşan 150 farklı branşta kültür, sanat ve mesleki eğitimlere yer verilmiştir.

Komek Online Kayıt
komek 2013 – 2014 ilk dönem kayıtları başlamış olup aşağıda yer alan linkten TC kimlik numaranız ile online kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sadece ön başvuru niteliği taşımakta olup, resmiyet kazanması için başvurduğunuz kurs merkezine buraya dikkat yanınızda el kart ile gitmeniz gerekir.

El kart konya ilimize özgü bir uygulama olup, kurs merkezinde el karta yükleme yapılacaktır. Bu yükleme sonucunda kursiyerlerin eğitimlere devamsızlığı kontrol edilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika imkanı sunan kurslarımızdan tam anlamıyla yararlanabilmek için devamsızlık büyük önem taşımaktadır.

Komek kursları online kayıt için aşağıdaki linki kopyalayıp adres satırına yapıştırınız.
Lütfen dikkat aşağıdaki link yalnızca kayıt dönemlerinde aktif hizmet vermektedir.

http://88.255.225.19:8889/konyabs/komek/

   Paylaş


Komek 2013 – 2014 Kayıtları Başladı için 1 yorum yapılmış


ali alaşahin

bilgisayarda egitimek vede kendi kendime yeterli hale gelmek isdityorum tşk

*