Antalya Ücretsiz Bilgisayar Kursu

Gelişen imkanlarla birlikte artan işlerimizi hafifletmek için ihtiyaç duyabileceğimiz araçlardan biri hiç şüphesiz bilgisayar yaş ve meslek durumuna göre farklı amaçlar için kullanılan bu cihazlar artık hayatımızın olmazsa olmazları arasında çoktan yer aldılar. Verimli ve sağlıklı kullanabilmek için mutlaka eğitim almak gerekmektedir. Ülkemizde bulunan özel bilgisayar kurslarına ek olarak ücretsiz eğitim veren kurslar bulunmaktadır.

Asmek Bilgisayar Kursu

Antalya ilimizde yaşayanları memnun edecek bir yazı olup bu ilimizde yaşayanlar için yaklaşık 100 farklı branşı ile ücretsiz eğitim imkanı sunan Antalya Büyükşehir belediyesi Asmek bilgisayar kullanımı branşı ile 160 saat sürecek eğitim vermektedir.

15 Yaş ve üzeri herkesin yararlanabildiği Asmek Bilgisayar kursu aynı zamanda eğitim sonunda başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir. Diğer detaylar ve başvuru bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Antalya Genelinde 11 Kurs Merkezin’de
Asmek bilgisayar kullanımı kursu için şehir genelinde size en yakın noktada olacak şekilde 11 farklı Asmek şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubemize gelerek detaylı bilgi ve kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar Kursu

Akmek Bilgisayar Kursu

Kepez Belediyesi tarafından sunulan ücretsiz kurs kapsamında alternatif olarak aynı zamanda Akmek Bilgisayar Kursu imkanlarındanda ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yine 15 yaş ve üzeri herkese açık olup sertifika imkanları bu kurum içinde geçerlidir. 5 Farklı noktada bulunan Akmek kursları ile keyifli, eğlenceli ve bilgi dolu bir eğitim sizi bekliyor. Daha fazla bilgi ve kayıt için hemen Akmek kurslarına gelmelilisiniz.

4 Comments

Add a Comment
  1. BNU YAZIMI GEÇİRMEK İÇİN BİLGİSAYAR KURSUNA GİTMEK İSTİYORUM AMA 14 yaşındayım almazmısınız beni ya

    1. Ahmet 17 Yaş ve üzeri olmalısın.

  2. bay direcor öncelikle merhaba bana öğretirseniz yaarım iki kurs kayıtları nerden yapılıo antalyadaysa 0242 *** ** ** yetiştirme yurdunda kalyorum aksuda 17 yaşındayım

    1. Muzaffer: ASMEK Kurslarını inceleyiniz. Ücretsiz eğitim vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.