Antalya Ücretsiz Bilgisayar Kursu

Gelişen imkanlarla birlikte artan işlerimizi hafifletmek için ihtiyaç duyabileceğimiz araçlardan biri hiç şüphesiz bilgisayar yaş ve meslek durumuna göre farklı amaçlar için kullanılan bu cihazlar artık hayatımızın olmazsa olmazları arasında çoktan yer aldılar. Verimli ve sağlıklı kullanabilmek için mutlaka eğitim almak gerekmektedir. Ülkemizde bulunan özel bilgisayar kurslarına ek olarak ücretsiz eğitim veren kurslar bulunmaktadır.

ATASEM Bilgisayar Kursu

Antalya ilimizde yaşayanları memnun edecek bir yazı olup bu ilimizde yaşayanlar için yaklaşık 100 farklı branşı ile ücretsiz eğitim imkanı sunan Antalya Büyükşehir belediyesi Asmek bilgisayar kullanımı branşı ile 160 saat sürecek eğitim vermektedir.

15 Yaş ve üzeri herkesin yararlanabildiği Asmek Bilgisayar kursu aynı zamanda eğitim sonunda başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verilmektedir. Diğer detaylar ve başvuru bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Antalya Genelinde 11 Kurs Merkezin’de
Atasem bilgisayar kullanımı kursu için ATASEM kurslarından faydalanabilirsiniz. Size en yakın şubemize gelerek detaylı bilgi ve kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayar Kursu

Akmek Bilgisayar Kursu

Kepez Belediyesi tarafından sunulan ücretsiz kurs kapsamında alternatif olarak aynı zamanda Akmek Bilgisayar Kursu imkanlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yine 15 yaş ve üzeri herkese açık olup sertifika imkanları bu kurum içinde geçerlidir. 5 Farklı noktada bulunan Akmek kursları ile keyifli, eğlenceli ve bilgi dolu bir eğitim sizi bekliyor. Daha fazla bilgi ve kayıt için hemen Akmek kurslarına gelmelisiniz.

The Author

Zehra Aydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.