Bahçelievler Ücretsiz Kurslar

11 Mahalleden oluşan Bahçelievler toplamda 600 bin ve üzeri insanın yaşadığı gelişmiş ilçelerden birisidir. Daha önceleri komşumuz olan Bakırköy’e bağlı bir semt iken 1992 yılında ilçe statüsü kazanmıştır.

İlçemizin önemli semtlerinden olan Kocasinan ve Yenibosna daha önceleri köy olarak tarif edilmektedir.İlçemiz (Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna ve Zafer mahallelerinden oluşmaktadır. Gerek ulaşım gerekse kültür sanat alanında oldukça gelişmiş imkanlara sahip olan ilçemiz eski adı Hepdemon olarak geçmekte ve bağlık alanlar olarak bilinmektedir.

Eğitim alanındada oldukça gelişmiş imkanlara sahip olan Bahçelievler Ücretsiz Kurslar kapsamında iki farklı kurum sizlere herşeyin en iyisini vermeyi amaçlamaktadır. Bahçelievler İsmek ve Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi kursları ücretsiz ve sertifikalı olarak kaçırılmayacak imkanları aşağıda tanıyacağız. Sizlerde sorularınızla detayları artırabilirsiniz.

Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi
Devletimiz tarafından sunulan bir imkan olup ilköğretim sürecini geçen herkes için yılın 12 ayı kayıt ve eğitim imkanı sunmaktadır. Yaklaşık 50 farklı branşta eğitim imkanı bulacağınız Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi adres ve iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Kayıt olmak için adresimize bekleriz.

Adres: Merkez Mahallesi Çavuşpaşa Köprü Yolu Karadeniz Caddesi No:32 Bahçelievler
Telefon: 0212 652 24 12

Bahçelievler İsmek Kursları
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul genelinde 250 kurs merkezi ile hizmet veren İsmek Bahçelievler olarak 11 farklı kurs merkezi ile hizmet vermektedir. Özellikle yenibosma mesleki uzmanlık merkezi diğer şubelerde bulamıyacağınız ileri seviye eğitimler içermektedir.

Aynı zamanda sağlığına önem verenler için ilçe genelinde iki farklı İsmek Spor Salonu bulunmaktadır. Bunlar çalışmar ve yenibosna spor eğitim merkezi olarak bay ve bayanlara hizmet vermektedir. 16 Yaş ve üzeri herkese ücretsiz eğitim imkanı sağlayan İsmek Bahçelievler adres ve iletişim detaylarını görmek için aşağıdaki linke tıklayınız. Merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz.
https://www.ucretsizkurs.net/ismek-kurslari

Bahçelievler Kurs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.