Hakkında

Site Sahibi

www.ucretsizkurs.net ile aradığınız kurs bilgisine ulaşmak bir tık ötenize taşıyacak bir site olması amaçlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulunan ücretsiz kursları siz okuyucularımızla buluşturmak amacıyla kurulmuş ve Fatma Aydın’a aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3.kişilerle bağlantısı yoktur.

Kısaca Fatma Aydın; Atatürk’ün 1925 yılında şapka inkılabını yaptığı, istiklal madalyalı ilçemiz İNEBOLU doğumluyum. Eğitimin önemine binaen bu yolda birikimimizi paylaşmak, bilgiyi paylaşmak adına bu sitede sizlerle birlikteyim.

VİZYON

Eğitimle daha donanımlı hale geldiğimiz bir gerçek. Bu yolda ise kurslar bize çok katkı sunmaktadır. Aradığımız kurslarla ilgili bilgiyi ise kolaylıkla ulaşmamızı sağlayacak bir siteyi amaçlayarak sizlerle ucretsizkurs.net sitesini buluşturduk. Bu sitenin amacı da ülkemizin her yerinde açılan ücretsiz kurslar hakkında fikir sahibi olmanız, fırsatları kaçırmadan kurslardan yararlanmanız adına sizlere yardımcı olmaktır.

MİSYON

Uzun zamandır sizinle birlikte olduğumuz bu yolda sizlere ulaşan her yazımızda katkı sunmaktadır. Ve bir hayalle başlayan bu yolculuğun her durağında hayallerin gerçekleştiğini görmek ise vizyonum.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.