İğne Oyası Sergi

Kurdele Nakışı ve İğne Oyası Sergisi

Türkiye genelinde yer alan ücretsiz kurs tanıtımlarımız hızla devam ederken bu imkanlar dahilince kursiyerlerimizin başarılarınıda sizlerle paylaşmak istiyoruz. 2013 yılı ilk sergi haberi Türkiyenin en önemli kurs merkezlerinden olan ismekten gelmiştir.  İsmek Kurdele nakışı ve iğne oyası alanında Küçük Çekmece, Kanarya, Bağcılar, Fatih ve Yavuzselim şubelerinde eğitimlerini sürdüren kursiyerlerimiz usta öğretici Suzan Şahin yönetiminde ilk sergilerini Sefaköy kültür ve sanat merkezinde beğeniye sunmuşlardır.

İğne Oyası Sergisi Sizi Bekliyor

9 Mart 2013 tarihine kadar Sefaköy kültür merkezinden ücretsiz görebileceğiniz muhteşem eserler ile ismek usta öğreticileri ve kursiyerlerinin başarısına hayran kalacaksınız.

İsmek Sergi Açılışı İğne oyası sergi

Sergi açılışında bizi yalnız bırakmayan Küçükçekmece belediyesi başkanı sayın Aziz Yeniay ve İBB Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Yücel’e teşekkür ediyoruz. Açılışta bir konuşma yapan Aziz Yeniay İlçe genelinde 50 bin ve üzeri ismek kursiyeri bulunduğunu belirterek istanbullular için önemli bir fırsat olduğunu dile getirmiştir.

Diğer illerden gelecek sergi haber ve duyuruları yine sitemizde yer alacak olup konu hakkında yorumlarınızı aşağıdan iletebilirsiniz. Bu sergide emeği geçen başta usta öğreticimiz Suzan hanım olmak üzere tüm kursiyer arkadaşlarımızı kutluyouz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.