İnesmek Filografi Kursu

El sanatları alanında sanırım en özgün branşlarından biridir, Filografi çok özel sanat eserleri ortaya koyabileceğiniz Filografi eğitimleri bir çok il ve ilçede ücretsiz olarak siz değerli halkımıza sunulmaktadır. Bunlardan biride Bursa İnegöl Belediyesi Meslek ve Sanat Edindirme Kursları tarafından sunulan İnesmek Filografi Kursları olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen ücretsiz olan bu imkanı mutlaka değerlendirmelisiniz. Diğer detaylar ve sorularınızın cevabı aşağıda yer almaktadır.

Filografi Kursu

İnesmek Filografi Kursu
Sanat denince ilk akla gelen, kağıt kalem olur, fakat Filografi ise çok farklı olup bunda ise çivi ve tel kullanılmaktadır. Telleri çivilerin arasından geçirerek şekil verme sanatı diyebiliirim. Hayal gücünüze göre simetrik şkiller verebileceğiniz gibi aynı zamand hat sanatı ile Filografi Tekniğini harmanlayarak muhteşem eserler ortaya koyabilirsiniz.

Kayıtlar Başladı
İnesmek tarafından ücretsiz sunulan kurs 88 saat sürecek olup, eğitim günleri ise Salı, Çarşamba, Perşembe saat 13:00 – 16:00 arası belirlenmiştir. Belirlenen kontenjan dolması ile eğitimler başlayacak olup sizde bu imkandan http://www.inesmek.org/kursiyer-on-kayit-formu/ yandaki linkten online kayıt avantajı ile yararlanabilirsiniz. Faydalanmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden başarılar diler, aşağıda bir kaç tane filografi örneği göreceksiniz.

Filografi Örnekleri
Aşağıdaki görüntüler İstanbul Büyükşehir Belediyesi İsmek kurslarına ait eserlerdir.

Filografi Kursu İsmek Filografi Filografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.