İşkur

Türkiye iş kurumu çalışanlar ve işveren arasında köprü görevini bir adım daha ileri götürerek çalışanlarımızın daha eğitimli ve meslek sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Bu kapsamdı uygulamaya konan işkur kursları ile Türkiyenin her yerinde ihtiyaç dahilinde ücretsiz kurslar açılmaktadır. Bir çoğu istihdam garantili olan bu eğitimler eğtiim sonunda branşınıza uygun firmalarda verilmektedir.

İşkur Kursları

Yukardaki güzelliklerle sınırlı kalmayan kurum kursiyerlerine eğitim boyunca sağlık sigortası ve cep harçlığı mahiyetinde günlük 20 TL ödeme yapmatadır. Bu fırsat kaçmaz değerli arkadaşlar yeni iş yeni meslek sahibi ve Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika almak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu imkanlar Türkiye genelinde sunulmakta olup web sitemizde yeni açılacak işkur kursları günlük olarak duyurulacaktır.

İşkur

Yüzlerce Branşta Ücretsiz İşkur Kursu

Çalışan başaran bir toplum için eğitim’in önemi hiç şüphesiz ilk sırada gelmektedir. 2-3 aylık eğitim döneminden sonra vasfınız artmış yada yeni bir meslek edinmiş olarak dilediğiniz firmada çalışma imkanınız olacaktır. İşkur kurs branları arasında saymakla bitiremeyeceğim yüzlerce beceri ve meslek edindirme imkanı sunulmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Kurs Bilgileri

Türkiyenin ilk ücretsiz kurs platformu olan www.ucretsizkurs.net web sitemiz tüm il ve ilçelerde yer alan eğitim kurumlarını sizlerin önüne getirmeye devam ediyor. Web sitemiz yada bizi sosyal ağlardan takip ederek size uygun ücretsiz kursa bir tıkla ulaşma imkanından yararlandırıyoruz.

Açılacak işkur kursları editörümüz hergün sizin için resmi kurum ve belediyeler ile iletişimde kalarak açık olan ve açılacak kursları web sitemiz ve dolayısıyla sosyal ağlar üzerinde bulunan sayfalarımızdan aktaracaktır. İş garantili işkur kursları ile hem yeni meslek öğrenin, hem işe yerleşin hemde 20 TL cep harçlığı ile eğitim imkanlarından yararlanın.

İşkur kursları ve eğitimleri hakkında soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum, öneri ve görüş kısmından iletebilirsiniz.

15 Comments

Add a Comment
 1. merhaba, ben işkur ücretsiz kurslara başvuru yaptım fakat üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı alınamayacağım söylendi. Acaba bu doğru mu?

  1. Evet Gözde doğrudur. Çünkü işkur amacı sadece eğitim olmayıp eğitim sonunda işe yerleştirme polikası sunmaktadır. Bulunduğunuz il ve ilçee faydalanabileceğiniz diğer kurumlar mevcuttur.

 2. hangi meslekler var acaba yardmcı olursanz sevnrm

  1. Selda: Yüzlerce meslek var aklına gelen gelmeyen hepsini yazmak imkansızdır.

 3. bende işkurun kursuna basvurmak istiyorum üniversiteyi bitirdim iş bulamadım bağcılar -istanbul oturuyorum nereye basvurmam gerekiyo acaba bilgi verirseniz sevinirim..

  1. Zekiye: ilçenizdeki Türkiye iş kurumu şubesinden yararlanabilirsiniz. Bir çok branş istihdam garantilidir.

 4. selam ben ankara keçiören de oturuyorum 2014 yılı için işkurun bu bölgelerde ne gibi kursları var acaba sistemde bi türlü bulamadım kursları göstermiyor kurs numarası girin diyor ben nerden biliyim kurs numarasını sayfaya da baktım ana kursları göremedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Leyla: İşkur kursları belirli bir dönemde başlamak yerine ihtiyaç durumunda açılmaktadır. Bu sebeple hangi ilçede ne zaman başlayacağı kestirmek zordur.

 5. selam bu kurslara nerden basvura biliriz kimler girebilir tsk

  1. Uğur: Size en yakın İşkur kurs merkezinden uygun olan eğitimlere katılabilirsiniz.

 6. Merhaba ben kuaför kursu gitmek için nereye baş vurabilirm tşkler

  1. Sevda: Yaşadığınız ilçenin İşkur müdürlüğüne başvuru yapınız.

 7. bireysel emeklilik aracılık sınavı için kursunuz var mı?

  1. Gülden: Böyle bir kurs bulunmuyor.

 8. arkadaşlar yuzlerce bölüm olması yanı sıra ben başvuru yapmak istedim istediğim bölüm talep olmadığı için açılamıyor dediler ozaman ne anlamı kaldıki yüzlerce bölüm olmasının isterse binlerce bölüm olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018