İstanbul Kosgeb Kursları

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul ülkemizin çeşitli şehirlerinden gelen insanlarla nüfusu hızla artıyor. İlk geldiğiniz anda yabancılık ve ürkekliği yaşadığınız bu şehirde geçen zamanla birlikte iş fikirleri ve ticari faaliyetleri aklınızdan geçirmeye başlıyorsunuz. Taşı toprağı altın bu şehirde iş kurmak, kendi işinin sahibi olmak için şimdi Kosgeb desteği sunulmaktadır.

İstanbul Kosgeb Kursları

100 Bin TL’ye kadar faizsiz kredi ve hibe desteği veren Kosgeb bu imkanlardan yararlanmak için ilk şart uygulamalı girişimcilik kurslarından yararlanmaktır. 70 Saat sürecek bu eğitimleri istanbul genelinde 4 farklı şubesi ile Kosgeb bizzat yaparken aynı zamanda yetki verdiği İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi sanat ve meslek edindirme kursları İsmek tarafından yapılmaktadır. Aşağıdaki listede 2 aylık sürede açılacak olan uygulamalı girişimcilik kursları, katılım için aranan şartlar ve başvuru detayları içermektedir.

Kosgeb İstanbul Şubeleri
İstanbul’da 4 farklı hizmet merkezi müdürlüğü ile hizmet veren Kosgeb ayrıca yetki verdiği İstanbul sanayi odası bilgileride aşağıda yer almaktadır. Başvuru, eğitim ve detaylı bilgi için çekinmeden gelebilirsiniz.

İkitelli
ESKOOP Sanayi Sitesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
0212 473 37 00

Kağıthane
Gürsel Mahallesi Erzincan Sokak No:18 Kat 1
0212 285 05 00

Zeytinburnu
Yeni Londra Asfaltı Yılanlı Ayazma Yolu Yeşil Plaza No: 15 Kat: 6
0212 482 03 03

Ümraniye
İMES Sanayi Sitesi 308.Sokak C Blok No:46 Yukarı Dudullu
0216 528 21 00

İstanbul Sanayi Odası
Meşrutiyet Caddesi No:62 Tepebaşı
0212 252 29 00

İsmek Kosgeb Eğitimleri
Yukarda yer alan Kosgeb hizmet merkezi müdürlükleri ve sanayi odasına ek olarak şehrin en önemli sanat ve meslek edindirme kursları İsmek 250 branştan biride kosgeb uygulamalı girişimcilik kursları olarak belirlenmiştir. 70 Saat sürecek bu eğitimle sizde Kosgeb hibe ve kredilerinden yararlanmak için ilk adımı atmış olacaksınız.

İstanbul Kosgeb

Kosgeb tarafından düzenlenen kurslar 2 ayda bir yeni tarihler açıklanırken, İsmek kayıtları ile her yıl eylül ayı ilk haftası yapılmaktadır. Sitemizden duyuruları takip etmenizi öneririz.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.