Kaymek İş Başvurusu

Ekonomisi hızla iyiye giden ülkemizde tüm insanlar için daha fazla imkan sağlanmaya devam ediyor. Çalıştığı alanda daha güzel pozisyonlarda istihdam edilmek isteyenler için bir fırsatta Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları Kaymek’ten geldi. Yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıklarını yaparken bir çok alanda eleman alacağını duyurdu. Kaymek iş başvurusu yapmak isteyenler için özel bir site hazırlayan kurum sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede ihtiyaç olan pozisyonları görebilir ve size uygunsa hemen başvuru yapabilirsiniz.

Kaymek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Geçtiğimiz yıllarda kurumun resmi sitesinde yapılan başvurular alınan yeni kararlar doğrultusunda bundan böyle buyuksehiregitim.com sitesinden yapılacaktır. Şimdi dilerseniz nasıl yapıldığına bakalım.

Açık Pozisyonları İnceleyin
Öncelikle her zaman eleman ihtiyacı olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle ilk yapılması gereken ihtiyaç olan eleman var mı ona bakıyoruz. Bunu yapmak için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. http://buyuksehiregitim.com/?sayfa=22 Açılan sayfada karşınıza geniş bir başvuru formu çıkacaktır. Bizim burada ilk dikkat etmemiz gereken formun en üst kısmında yer alan Başvuru Pozisyonu (*) olacaktır. Çünkü ihtiyaç duyulan elemanları orada bulacaksınız. Biz bu sayfayı hazırladığımız esnada aşağıda gördüğünüz niteliklerde elemanlara ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Tabii ki o bölüm yeni ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenmektedir.

İş Başvurusu

Size Uygun Branşı Seçin / Detayları İnceleyin
Görselde de yer aldığı gibi ihtiyaç olan alanlardan size uygun olanı varsa onu seçiniz. Örnek vermek adına ben Bilgisayar Kullanımı Eğitimini seçtim sadece bunu seçmekle birlikte form az aşağı kayarak hemen alt kısımda başvuru yapmak istediğim branş ile ilgili şartlar yer almaktadır. Bu noktayı çok dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Aranan Nitelikler: Seçtiğiniz branş ile ilgili açılan bilgilendirme metninde ilk olarak aranan nitelikler hususu yer almaktadır. Yani ben Bilgisayar Kullanımı seçtiğim için bana bu işe başvuru yapabilmem için öncelikle Üniversitelerin hangi bölümlerinden mezun olmam gerektiğini belirtmektedir.

Sınav Bilgileri Bu tür görevlerde bulunmak isteyen adaylar yazılı ve sözlü sınava tabii tutulmaktadır. O nedenle başvuru yapmak istediğiniz iş ile ilgili olarak sınav tarihi ve yeri belirtilmektedir. Başvuru yaparken bu bilgilere çok dikkat etmelisiniz. Sınavlar genelde Kaymek İhtisas Merkezi binasında yapılmakta olup, sayfanın devamında adres ve telefon bilgisini görebilirsiniz.

Formu Doldur / Başvuru Yap
Evet arkadaşlar bana uygun bir alan buldum ve arana nitelikleri incelediğimde koşulları karşıladığımı gördüm. Bu durumda formun geri kalan kısmını doldurmaya devam ediyorum. Formu eksik ve hatasız doldurmaya dikkat ediniz. Mümkün olduğunca sizden istenen bilgileri detaylıca aktarınız.

Daha Fazla Bilgi Al
Kaymek iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak, sorularınızı iletmek için aşağıda yer alan adres ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde sitemizden bizlere de sorabilirsiniz.

Usta Öğretici Maaşları Ne Kadar?
Cevabı en çok merak edilen hususlardan biride maaşların ne kadar olduğudur. Maalesef bu suale tatmin edici bir cevap verme imkanı yoktur. Çünkü sizin eğitim vereceğiniz branş, çalışma şekli (tam gün, yarım gün, özel ihtisas) şeklinde ayrılıyor o nedenle maaş bilgisini ancak işe kabul edilmeniz ve çalışma şeklinizin belli olması ile öğrenirsiniz.

KAYMEK İhtisas Kurs Merkezi
Hacı Saki Mahallesi 9. Cadde Kocasinan (Eski İtfaiye Binası)
0352 231 88 36

Sadece Kayseri Değil Her Yerde
Bu sayfada yer alan bilgiler her ne kadar Kayseri ile sınırlı kalsa da usta öğretici mesleğini icra etmek isteyenler için Türkiye’nin her yerinde iş imkanı sağlanmaktadır. Başta halk eğitim merkezleri olmak üzere İstanbul’da İsmek Konya ve Kocaeli’de Komek kursları sürekli uzman ve usta öğretici alımı yapmaktadır. Bu konuda detaylar içinde aşağıda yer alan bağlantılardan yararlanabilirsiniz.
http://www.ismekkurs.com/ismek-is-basvurusu
http://www.kursu.biz/komek-usta-ogretici-basvurusu

Evet arkadaşlar Kaymek iş başvurusu hakkında aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Başvuru yapan arkadaşlara başarılar dileriz.

28 Comments

Add a Comment
 1. Sevda

  Ogretmenlik icin basvuru yapmak istiyorum..

 2. gulsah gediklioglu

  Kaymekle çalışmak istiyorum

 3. ufuk

  bu sene öğretmen alımınız yok mu

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Ufuk: İhtiyaç halinde duyuru yapılmaktadır.

 4. gamze ipek

  mali müşaviri stajeriyim bana göre iş varmı

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Gamze: Sayfada detaylara yer verilmiştir.

 5. Tuğba

  Başvurular ne Zaman son

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Tuğba: Sayfada detaylar yer almaktadır.

 6. Sule

  Kaymekde İngilizce öğretmenliği yapmak istiyorum

 7. Servet

  Cilt bakımı ve güzellik dalında öğretmenlik başvurusu yapmak istiyorum

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Servet: Başvurular online olarak yapılmaktadır.

 8. Serap yağız

  Sekreterlik tıbbi dökümantasyon kursları için başvuru yapmak istiyorum mail adresimi reddediyor gelip meydanda şubesinden başvuru yapabilirmiyim

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Serap: Kurs merkezlerinde başvuru yapabilirsiniz.

 9. irem

  Açıklama kısmında sunduğunuz linki tıkladığımızda fotoğraftaki gibi personel başvuruları yer almıyor. Açılan sayfada Kaymek tanıtımı yer alıyor. Sayfanızı güncellerseniz erişimi daha kolay sağlayabiliriz.

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   İrem: Her zaman iş ilanı olmayabilir. Çünkü ihtiyaç olduğunda ilan açılmaktadır.

 10. Anonim

  kaymek te kuaforluk egıtmenlıgı yapmak ıstıyorum alımlar ne zaman

 11. Ayşe

  Önlisans ilahiyat mezunuyum kaymekte çalışmak istiyorum

 12. Nadiye OĞUZ MARAŞLI

  Bayan kuaför usta eğitici olarak iş başvurusu yapmak istiyorum aciginiz varmı bu bıranjda ilginiz için teşekkür ederim

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Nadiye: Kaymek iş başvuruları kaymekkariyer.com adresinden yapılmaktadır.

 13. Yasemin

  Kaymekte fizik veya matematik kursu açılıyor mu ?

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Yasemin: Genç kaymek kurslarında bu eğitimleri bulabilirsiniz.

 14. Gizem

  Annem giyim üzerinde usta öğretici yıllardır kaymek insan kaynaklarından basvuru yapabilirsiniz diyip duruyorlar bir türlü basvuru açık sekilde görmedim bende bilgisayar mğhendisiyim yazın böyle faaliyetlerde öğretmenlik yapabilirim fakat hiç bir duyuru alım bilgileri açık net paylaşılmıyor

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Gizem: İş başvuruları kaymekkariyer.com adresinden yapılmaktadır.

 15. Anonim

  Kaymek oyun salonu bölümünde görev yapmak istiyorum

 16. ruşen

  aymekle çalışmak temizlik veya kantin acele çalışmak istiyorum

  1. Webmasteryolcu (ADMİN)

   Ruşen: Yapılacak duyuruları yakından takip edin.

 17. Selma

  İlahiyat önlisans menzunuyum bilgisayar bilgisayar destekli muhasebe kişisel gelisim çocuk geşimi serfitikalarım var.kaymek bünyesinde çalışmak istiyorum.

 18. fatma

  kaymekte çalışmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018