Kaymek İş Başvurusu (Açık Pozisyonları İncele)

Ekonomisi hızla iyiye giden ülkemizde tüm insanlar için daha fazla imkan sağlanmaya devam ediyor. Çalıştığı alanda daha güzel pozisyonlarda istihdam edilmek isteyenler için bir fırsatta Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Kursları Kaymek’ten geldi. Yeni eğitim öğretim dönemi hazırlıklarını yaparken bir çok alanda eleman alacağını duyurdu. Kaymek iş başvurusu yapmak isteyenler için özel bir site hazırlayan kurum sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede ihtiyaç olan pozisyonları görebilir ve size uygunsa hemen başvuru yapabilirsiniz.

Kaymek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
Geçtiğimiz yıllarda kurumun resmi sitesinde yapılan başvurular alınan yeni kararlar doğrultusunda bundan böyle buyuksehiregitim.com sitesinden yapılacaktır. Şimdi dilerseniz nasıl yapıldığına bakalım.

Açık Pozisyonları İnceleyin
Öncelikle her zaman eleman ihtiyacı olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle ilk yapılması gereken ihtiyaç olan eleman var mı ona bakıyoruz. Bunu yapmak için yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. http://buyuksehiregitim.com/?sayfa=22 Açılan sayfada karşınıza geniş bir başvuru formu çıkacaktır. Bizim burada ilk dikkat etmemiz gereken formun en üst kısmında yer alan Başvuru Pozisyonu (*) olacaktır. Çünkü ihtiyaç duyulan elemanları orada bulacaksınız. Biz bu sayfayı hazırladığımız esnada aşağıda gördüğünüz niteliklerde elemanlara ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Tabii ki o bölüm yeni ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenmektedir.

İş Başvurusu

Size Uygun Branşı Seçin / Detayları İnceleyin
Görselde de yer aldığı gibi ihtiyaç olan alanlardan size uygun olanı varsa onu seçiniz. Örnek vermek adına ben Bilgisayar Kullanımı Eğitimini seçtim sadece bunu seçmekle birlikte form az aşağı kayarak hemen alt kısımda başvuru yapmak istediğim branş ile ilgili şartlar yer almaktadır. Bu noktayı çok dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.

Aranan Nitelikler: Seçtiğiniz branş ile ilgili açılan bilgilendirme metninde ilk olarak aranan nitelikler hususu yer almaktadır. Yani ben Bilgisayar Kullanımı seçtiğim için bana bu işe başvuru yapabilmem için öncelikle Üniversitelerin hangi bölümlerinden mezun olmam gerektiğini belirtmektedir.

Sınav Bilgileri Bu tür görevlerde bulunmak isteyen adaylar yazılı ve sözlü sınava tabii tutulmaktadır. O nedenle başvuru yapmak istediğiniz iş ile ilgili olarak sınav tarihi ve yeri belirtilmektedir. Başvuru yaparken bu bilgilere çok dikkat etmelisiniz. Sınavlar genelde Kaymek İhtisas Merkezi binasında yapılmakta olup, sayfanın devamında adres ve telefon bilgisini görebilirsiniz.

Formu Doldur / Başvuru Yap
Evet arkadaşlar bana uygun bir alan buldum ve arana nitelikleri incelediğimde koşulları karşıladığımı gördüm. Bu durumda formun geri kalan kısmını doldurmaya devam ediyorum. Formu eksik ve hatasız doldurmaya dikkat ediniz. Mümkün olduğunca sizden istenen bilgileri detaylıca aktarınız.

Daha Fazla Bilgi Al
Kaymek iş başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak, sorularınızı iletmek için aşağıda yer alan adres ve telefon numarasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde sitemizden bizlere de sorabilirsiniz.

Usta Öğretici Maaşları Ne Kadar?
Cevabı en çok merak edilen hususlardan biride maaşların ne kadar olduğudur. Maalesef bu suale tatmin edici bir cevap verme imkanı yoktur. Çünkü sizin eğitim vereceğiniz branş, çalışma şekli (tam gün, yarım gün, özel ihtisas) şeklinde ayrılıyor o nedenle maaş bilgisini ancak işe kabul edilmeniz ve çalışma şeklinizin belli olması ile öğrenirsiniz.

KAYMEK İhtisas Kurs Merkezi
Hacı Saki Mahallesi 9. Cadde Kocasinan (Eski İtfaiye Binası)
0352 231 88 36

Sadece Kayseri Değil Her Yerde
Bu sayfada yer alan bilgiler her ne kadar Kayseri ile sınırlı kalsa da usta öğretici mesleğini icra etmek isteyenler için Türkiye’nin her yerinde iş imkanı sağlanmaktadır. Başta halk eğitim merkezleri olmak üzere İstanbul’da İsmek Konya ve Kocaeli’de Komek kursları sürekli uzman ve usta öğretici alımı yapmaktadır. Bu konuda detaylar içinde aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
https://www.ismekkurs.com/ismek-is-basvurusu

Evet arkadaşlar Kaymek iş başvurusu hakkında aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Başvuru yapan arkadaşlara başarılar dileriz.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.