Kategori: Kaymek – Kayseri Belediyesi Eğitimleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin sunduğu ücretsiz kurs imkanlarını görmek için tıklayınız

Ahşap Teknolojisi

Ahşap Teknolojisi Eğitimi

Başlık sizlere ilk etapta el sanatları şeklinde bir intiba uyandırsada alt alanları incelediğinizde teknolojinin ne denli geliştiğini göreceksiniz. Ahşap teknolojisi dendiğinde kimi için bir hobi, bir başkası içinse evlerin vazgeçilmezi yemek, yatak ve oturma odası takımlarına imza atmak demektir. Türkiye’nin en fazla branşta eğitim veren kursları Halk Eğitim Ahşap Teknolojisi alanında 20’den fazla kurs bulunmaktadır. […]

Kaymek Kursları (Kayseri Büyükşehir Belediyesi)

Kayseri Kurs

Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş illerinden biri haline gelen Kayseri’de zorunlu öğrenim yaşını tamamlayan herkes için ücretsiz eğitim imkanı sağlayan bir kurum bulunmaktadır. KAYMEK yada Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları yaklaşık 100 farklı branşta eğitimlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Kaymek İş Başvurusu (Açık Pozisyonları İncele)

Türkiye’nin en hızlı gelişen illerinden biri Kayseri’de iş arayanlar ve kariyer yapmak isteyenler için Kaymek kursları başta usta öğretici ve öğretmen olmak üzere idari personel aramaktadır. Açık pozisyonları görmek ve sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede başvuru yapabilmek için tıklayınız.