Gürcüce Kursu

Kocaeli ilimizde yaşayanlar için farklı bir yabancı dil eğitimi önermek istiyorum. Klasik ingilizce, almanca eğitimlerinden uzaklaşmak isteyen yada Gürcistan ile yakın ilişki ve ticaret ağı kurmak isteyenler için Gürcüce Kursu hakkında bilgi aktaracağım. Yazının başında Kocaeli dedim evet maalesef bir çok kursumuz klasik yabancı dil eğitiminden uzaklaşabilmiş değiller. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ko-mek Gürcüce Kursu ile nerdeyse bir ilke imza attı denebilir. Özellikle istanbul Büyükşehir Belediyesi İsmek kurslarına göz attığınızda böyle bir branşın olmadığını göreceksiniz. Gürcistan bize komşu ülkelerden biri olup aynı zamanda insanları ile iç içe yaşadığımız bir milletir. Bu nedenle ücretsiz verilen Gürcüce Kursu A1 temel seviyede bir eğitim olup detayları sayfada bulacaksınız.

Kocaeli Gürcüce Kursu
Ko-mek yabancı dil branşında yer alan eğitimlerden biride 100 saat sürecek olan branşımız gürcüce kursu A1 yani temel seviye eğitim olmakla birlikte temel düzeyde okuma, anlama ve dinleme ile yine temel düzeyde gürcüce yazmayı öğreneceksiniz. Çok fazla başvuru olmaması nedeniyle belirli kurs merkezlerinde bulunan gürce eğitimi veren ko-mek kurs merkezi bilgisi ve iletişim bilgileri aşağıdaki listede yer alacaktır.

Gölcük
Merkez Mahallesi Hükümet Konağı Karşısı Donanma İş Merkezi 1. Blok Kat:2
0262 412 54 00

İzmit – Mimar Sinan Kurs Merkezi
Ömerağa Mahallesi Hürriyet Caddesi Belediye İş Hanı Doğu Blok Kat:7
0262 291 00 17

Gürcüce Kursu

Sakarya Belediyesi Gürcüce Kursu
İki fedakar belediye diyebileceğimiz Kocaeli ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Samek kursları aynı şekilde Gürcüce kursu vermektedir. Sakarya ilimizde yaşayan bireylerde bu dili öğrenme imkanı bulacaklardır.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.