Manisa Belediyesi gençlik merkezleri kapsamında il genelinde düzenlediği etkinliklerle bireylerin el becerilerini geliştirmek ve meslek edindirme adına önemli çalışmalara imza atmaktadır. 4 Kurs merkezi ile hizmet veren Magem kursları siz değerli arkadaşlarımız için 20  farklı branşta ücretsiz kurs imkanı sunmaktadır. Ücretsiz sunulan bu imkanlardan yararlanmak isteyen tüm bireyleri mutlaka bekliyoruz.

Magem Kursları

Dilerseniz öncelikle il genelinde şuan için 4 farklı şube olarak hizmet veren Magem kurs merkezlerini aşağıda tanıyarak sonrasında bu şubelerden alabileceğiniz eğitimleri inceleyelim.

Manisa Gençlik Merkezi

Magem Kurs Merkezleri

 • Manisa Gençlik Merkezi
 • Hüsrev Ağa Hamamı
 • Sinan Bey Medresesi
 • Toki-2 Eğitim Merkezi

Manisa Ücretsiz Kurs Bilgileri

Evet değerli arkadaşlar yukarda şubelerimizi tanıdıktan sonra şimdide bu şubelerimizde yararlanabileceğiniz el sanatları ve meslek edindirme kurslarını aşağıdaki başlıklar halinde listelenecektir.

Bilgi Teknolojileri
Teknoloji ve yenilik adına 2 farklı eğitim bulunmaktadır. Bilgisayar kullanımı (İşletmenlik) ve Bilgisayarlı muhasebe kursları verilmektedir.

Magem El Sanatları
Resim, Seramik, Telkari, Makina ve El Nakışları

Mesleki ve Teknik Eğitimler
Kuyumculuk ve Manisa bezi dokumacılığı eğitimleri alabilirsiniz.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler
Yabancı dil (İngilizce) Müzik (Gitar, Bağlama, Ney, Keman,) Halk Oyunları, Latin Dansları, Diksiyon, Hızlı Okuma, Spor (Step, Aerobik, Plates,) fotoğrafçılık

Evet manisalı arkadaşlar bu süper imkanlar kapsamında sizde sosyal, kültür ve becerilerinizi artırmak isterseniz sizide manisa gençlik merkezine detaylı bilgi almak üzere bekliyoruz. Herkese sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyoruz.

7 Comments

Add a Comment
 1. hayırlı günler ben daha once halk oyunu oynadım herhangi gösterilerde bende olmak istyrm mesleğim elektrık tesisat e +g sınıfı ehliyetim var bekoloder kanal kazycı operatorlk belgem varelektirk üzerne kalfalık belgem var ustalık devam edyrm sizinle calısmak istyrm grsmek için aramanzı beklyrm hayırlı gunler dilerim 0507 737 ** ** 🙂

 2. iyi günler daha ben 27 yasında bır bayanım 5 yıl suren bır ıs hayatım oldu ve son ıkı yıldırda neredeyse kendıme hıc zaman ayırmadım ayıramadım daha dogrusu ıs hayatım yuzunden su an işten cıktım kendımı geliştirmek istiyorum ve neler yapabılecegimi görmek istiyorum müzige ilgim var özellikle gitara sadece gitar müzik dalında degil daha bircok dalda gercekten neler yapabilecegimi hörmek istiyorum

 3. İyi günler ben 14 yaşındayım resim çizmeyi çok seviyorum resim konusunda kendimi geliştirmek istiyorum bana geri dönerseniz çok sevinirim.

 4. İyi günler ben müziği çok severim bu yüzden gitar çalmayı öğrenmek istiyorum taşımalı 17 halit görgülü anadolu lisesinde okuyorum

 5. Ben yabancı dil ve bilgisayar kursaları tarihleri hakkında bilgi almak istiyorum

 6. Seda hanımdaki dert bende de var lakin iletişim numaranız yok size nasıl ulaşabilirim?

 7. Bilgi alabilmek icin telefon numaralarini gonderirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018