Magem

Manisa Belediyesi gençlik merkezleri kapsamında il genelinde düzenlediği etkinliklerle bireylerin el becerilerini geliştirmek ve meslek edindirme adına önemli çalışmalara imza atmaktadır. 4 Kurs merkezi ile hizmet veren Magem kursları siz değerli arkadaşlarımız için 20  farklı branşta ücretsiz kurs imkanı sunmaktadır. Ücretsiz sunulan bu imkanlardan yararlanmak isteyen tüm bireyleri mutlaka bekliyoruz.

Magem Kursları

Dilerseniz öncelikle il genelinde şuan için 4 farklı şube olarak hizmet veren Magem kurs merkezlerini aşağıda tanıyarak sonrasında bu şubelerden alabileceğiniz eğitimleri inceleyelim.

Manisa Gençlik Merkezi

Magem Kurs Merkezleri

  • Manisa Gençlik Merkezi
  • Hüsrev Ağa Hamamı
  • Sinan Bey Medresesi
  • Toki-2 Eğitim Merkezi

Manisa Ücretsiz Kurs Bilgileri

Evet değerli arkadaşlar yukarda şubelerimizi tanıdıktan sonra şimdide bu şubelerimizde yararlanabileceğiniz el sanatları ve meslek edindirme kurslarını aşağıdaki başlıklar halinde listelenecektir.

Bilgi Teknolojileri
Teknoloji ve yenilik adına 2 farklı eğitim bulunmaktadır. Bilgisayar kullanımı (İşletmenlik) ve Bilgisayarlı muhasebe kursları verilmektedir.

Magem El Sanatları
Resim, Seramik, Telkari, Makina ve El Nakışları

Mesleki ve Teknik Eğitimler
Kuyumculuk ve Manisa bezi dokumacılığı eğitimleri alabilirsiniz.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler
Yabancı dil (İngilizce) Müzik (Gitar, Bağlama, Ney, Keman,) Halk Oyunları, Latin Dansları, Diksiyon, Hızlı Okuma, Spor (Step, Aerobik, Plates,) fotoğrafçılık

MASMEK

Manisa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezlerince verilen MASMEK; Yunusemre Atatürk Gençlik Merkezi, Şehzadeler Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi ve Selendi Gençlik Merkezi’nde eğitimler verilmektedir.

Evet manisalı arkadaşlar bu süper imkanlar kapsamında sizde sosyal, kültür ve becerilerinizi artırmak isterseniz sizide manisa gençlik merkezine detaylı bilgi almak üzere bekliyoruz. Herkese sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyoruz.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.