Sakem Bilgisayar Operatörlüğü

Karabük ilimizin tarihi ile ünlü ilçesi Safranbolu şimdi eğitimleri ile adından söz ettiriyor. Safranbolu Belediyesi tarafından kurulan SAKEM (Safranbolu Kültür Merkezi) onlarca alanda ilçe halkına ücretsiz eğitim sunuyor. Onlardan biride günlük hayatın ve iş hayatının olmazsa olmazları arasında yer alan bilgisayar kurslarından yararlanmaya davet ediyoruz.

Sakem Bilgisayar İşletmenlik Kursu
Bilgisayar kullanımını hiç bilmeyen yada kendini geliştirmek isteyenler için temel düzeyde bilgisayar işletmenlik eğitimi sunuyor. Bilgisayara giriş konuları, donanım yapısı, windows 7, internet ve eposta yönetimi ve ofis proğramları kullanımı hakkında detaylı ve bol uygulamalı eğitimleri alacaksınız.

160 Saat Sürmektedir
4 Farklı Sakem kurs merkezinden ücretsiz sunulan bilgisayar kursu sonunda başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika imkanı sunuluyor. Buda sizlerin daha kolay iş bulmanızı ve görev yaptığınız kurumda daha başarılı olmanızı sağlıyor.

Sakem Bilgisayar OperatörlüğüHafta İçi Akşam Eğitimleri Vardır
Çalışan ve okuyanların durumuda göz önüne alınarak Sakem yönetimi tarafından hafta içi akşam eğitimleride uygulanmaktadır. Online kayıt imkanı bulunmakta olup yandaki http://www.sakem.org/site/kayitformu linkten bir tıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sakem kursları hakkında daha fazla bilgi ve kurs merkezleri bilgisi için aşağıdaki linke tıklayınız.
https://www.ucretsizkurs.net/sakem

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.