Sarıyer Ücretsiz Kurslar

Doğal ve tarihi zenginlikleriyle İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. Coğrafi güzellikleri, ormanı, tarihi dokusu ile Sarıyer bambaşka güzel.

Sarıyer Halk Eğitimi Merkezi (SAHEM)

1962 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Sarıyer Halk Eğitimi Merkezi birçok branşta eğitim verilmektedir. Yaygın eğitim kurumlarından olan halk eğitim merkezlerine başvuru için e-yaygın üzerinden yapabileceğiniz gibi kuruma giderek de başvuru yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

https://www.kursbilgisi.com/sariyer-halk-egitim-merkezi/

Sarıyer İSMEK

İstanbullulara ücretsiz eğitim imkanı sunan bir kurumda İSMEK’tir. Ayazağa İSMEK 37 programda eğitim vermektedir. https://www.kursbilgisi.com/sariyer-ismek/ daha fazla bilgi almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi

Eğitim hayatına devam edemeyen, bir şekilde eğitimine devam etmek isteyen kişiler için büyük bir fırsat olan eğitim merkezlerine ortaokul mezunu herk başvuru yapabiliyor. Asgari ücretin %30’u kadar kazanç elde etme, lise diploması, kalfalık, ustalık belgesi alabileceğiniz eğitim kurumudur. Mesleki eğitim merkezlerine nasıl başvuru yapılır, kimler başvuru yapabilir ve daha fazlası için linke tıklayabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/mesleki-egitim-merkezi/

Adres: Pınar Mahallesi, Turgut Reis Sokak, No:3 Sarıyer

Telefon: 0212 276 87 88

Sarıyer Belediyesi Kursları

Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (SAGEM) 11 şubesiyle Sarıyerlilere destek vermektedir. Çocuklar için Matematik, Türkçe, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, yabancı dil eğitimi, bilgisayar eğitimi, müzik eğitimi, görsel sanatlar, yaratıcı drama ve spor alanlarında eğitimler verilmektedir.

Yetişkinler için ise İngilizce, resim, spor, bilgisayar, okuma yazma, açık öğretim dersleri gibi birçok alanda eğitim alabilirsiniz.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.