Sultangazi Belediyesi ücretsiz yüzme kursu

Yaz tatili başlaması ve havaların sıcak geçmesi nedeniyle büyük küçük herkes kendini deniz ve plajlara atmaya başladı. Bununla birlikte her gün boğulma haberleri de geliyor. Bu soruna bir dur demek için Sultangazi Belediyesi ilçemizde ikamet eden 6-12 yaş grubundaki çocuklara ücretsiz yüzme kursu vermektedir. Her yıl düzenlenen kurslarda çocuklar hem yüzmeyi öğreniyor hem de keyifli bir tatil yapma fırsatı yakalıyor.

Portatif havuzlarda eğitim verilmektedir.
Alanında uzman eğiticiler tarafından portatif havuzlarda gerçekleştirilecek olan yüzme kursu çocuklarımızın yaz tatilini değerlendirmesi ve yüzme sporunu profesyonel şekilde öğrenmesini amaçlamaktadır. Sultangazi Belediyesi basın bürosundan yapılan açıklamada eğitimlerin Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde yapılacağı belirtildi. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kurslar Ağustos ve Eylül ayı boyunca devam edecektir. Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için aşağıda iletişim bilgileri yer almaktadır.

Yüzme kursu kayıt
Sultangazi Belediyesi yaptığı açıklamada kayıt ve detaylı bilgiye ulaşabilmeniz için 0539 676 39 43 nolu telefonu iletmiştir. Son bir kez daha hatırlatmak gerekirse eğitimler 11 Ağustos günü başlayıp, 2 ay sürecektir.

Ücretsiz yüzme kursu

Yüzme sağlıklı sporlardan birisi olup, özellikle gelişim çağında tüm çocukların mutlaka öğrenmesi gerekmektedir. Onun için anne babalar çocuklarınızı bu imkandan mutlaka yararlandırmalısınız.

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.