Ücretsiz KPSS Kursu

Bursa ilimizin en özel ve en güzel ilçelerinden birisi olan İnegöl Belediyesi eğitim desteğine bir yenisini ekleyerek memur adaylarına destek oluyor. İnegöl Belediyesi meslek edindirme ve sanat kursları İnesmek onlarca branşta verdiği kültür sanat ve meslek edindirme eğitimleri arasına şimdide KPSS kursunu ekledi.

14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan inesmek ücretsiz kpss kursu sizleri memurluk hayatına hazır hale getirecektir. Ortaöğretim ve Ön lisans mezunlarına yönelik olan bu fırsatı kaçırmamak için hemen online kayıt imkanından yararlanın.

Hafta içi gündüz ve akşam gruplarına ek olarak hafta sonu gündüz grubu eğitimler şeklinde planlanmıştır. Hafta içi eğitimler alacaklar için pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri dersler verilmektedir. Eğitimler arasında Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık konuları işlenecektir.

Kimler Katılabilir?
Ortaöğretim ve Ön lisans mezunlarına yönelik olan üctretsiz kpss kursu özetle lise, meslek liseleri ve 2 yıllık yüksek okul mezunları için geçerlidir. Bu kapsama uyan bireyler online olarak ön kayıt yaptırabilirler.

KPSS Kursu Kayıt
Başvuru için İnesmek resmi web sitesinde hazırlanan formu doldurmanız gerekmektedir. 3 Farklı desr grubu olup size uygun olan saat dilimini seçmelisiniz. Aşağıdaki linki kopyalayarak yalnızca google chrome yada mozilla firefox tarayıcılardan birinde açmalısınız. İnternet exlorer kullananlarda form tam olarak açılmayabilir.
http://www.inesmek.org/kpss-on-lisans-ortaogretim-basvuru-formu/

Soru ve Detaylı Bilgi İçin
Sinanbey Mahallesi Nuri Doğrul Caddesi No:19 İnegöl
0224 711 85 11

KPSS Kursu
Gönül isterki Türkiye’nin her yerinden ücretsiz buna benzer eğitim imkanları sunmak, maalesef halk eğitim merkezlerinin kapsamı belli ve butür eğitimler genelde dersaneler tarafından veriliyor. Bu şekilde gelişen imkanları sitemizde sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Katılan arkadaşlara başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.