Ücretsiz KPSS Kursu

Geleceğimizi, mesleğimizi kazandığımız eğitim hayatımızın dönüm noktalarından biri olan KPSS kursları bizleri memurluk hayatına hazırlamaktadır. Bu kurslardan ücretsiz yararlanmak, eksiklerinizi tamamlamak isterseniz ücretsiz KPSS kursları size göre.

Esenyurt Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde Ücretsiz Kpss Kursu Başvuruları Devam Ediyor.

Esenyurt Belediyesi öncü eğitimleriyle her zaman yanımızda. KPSS kurslarından ücretsiz yararlanmak istiyorsanız Esenyurt Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde başvuruları devam eden kurslardan faydalanabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?
Ortaöğretim ve Ön lisans mezunlarına yönelik olan ücretsiz kpss kursu özetle lise, meslek liseleri ve 2 yıllık yüksek okul mezunları için geçerlidir. Bu kapsama uyan bireyler online olarak ön kayıt yaptırabilirler.

KPSS Kursu Kayıt
Başvuru için Esenyurt Belediyesi internet sitesi üzerinden ya da sürekli eğitim merkezine giderek başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Ön kayıt için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

http://www.ogrencikayit.esenyurt.bel.tr/guestlistwithcenters

Linkte yer alan bilgileri doldurarak, hangi kursa başvuru yapmak isterseniz ön kayıt oluşturabiliyorsunuz. Ön kayıt oluşturduktan sonra sisteme kayıtlı numaranıza gelecek SMS bildirimi sonrası kuruma giderek kaydınızı kesinleştirebilirsiniz.

Ayrıca kurs merkezinde birçok eğitimden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. En fazla iki branşta yararlanabileceğinizi unutmayın. En çok eğitim görmek istediğiniz branş hangisiyse önceliğinizi ona vermek güzel bir tercih olabilir. Birbirinden güzel eğitimlerin bulunduğu Esenyurt Belediyesi eğitim merkezleri hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.kursbilgisi.com/esenyurt-belediyesi/

Soru ve Detaylı Bilgi İçin
Sürekli Eğitim Merkezi Adres: İnönü Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, No:110 Daire:120 Esenyurt

Telefon:0212 699 64 36

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.