Üsküdar Ücretsiz Kurslar

İstanbul boğazı kıyısında, kız kulesiyle manzarasını süsleyen, tarihi yapılarıyla, tarihi geçmişiyle İstanbul’un önemli ilçelerindendir.

Üsküdar’da yaşıyorsanız, ücretsiz eğitim alabileceğiniz eğitim kurumlarını merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Üsküdar Halk Eğitimi Merkezi, İSMEK, ÜSMEK, mesleki eğitim merkezinde kurs imkanı bulabilirsiniz.

uskudar-ucretsiz-kurs

Üsküdar Halk Eğitimi Merkezi

Üsküdar Halk Eğitimi Merkezinde meslek, hobi, kişisel gelişim kursları gibi birçok alanda eğitim alabileceğiniz gibi açık öğretim ortaokulu ya da lisesinde okuyorsanız, okumayı düşünüyorsanız yine halk eğitim merkezine başvuruda bulunabilirsiniz.

Telefon: 0216 553 21 34

Adres: Muratreis Mahallesi, Yenidershane Sokak, No:47 Bağlarbaşı/Üsküdar

ÜSMEK

14 kurs merkezi, 266 branş ve 18 alanda eğitimlerine devam eden ÜSMEK; hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında kişilerin bilgi ve birikimlerinin geliştirilmesine katkı sunmak, mesleki ve sanatsal bilgilerini geliştirmek, istihdam edilebilirliklerini arttırmak amacıyla Üsküdarlılara hizmet etmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.kursbilgisi.com/usmek/ linke tıklayabilirsiniz.

Üsküdar İSMEK

7 tane İSMEK kurs merkeziyle Üsküdarlılara ve İstanbullulara hizmet vermeye devam eden İSMEK birçok alanda eğitim alabilirsiniz. Üsküdar ismek kurslarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.kursbilgisi.com/uskudar-ismek/ linke tıklayabilirsiniz.

Paşakapısı Mesleki Eğitim Merkezi

2009 yılında Üsküdar’da açılan Paşakapısı Mesleki Eğitim Merkezinde liseye devam etmeyen, edemeyen, ortaokul mezunu herkese hitap etmektedir. Hem okuyup hem çalışmak isteyenlerin yararlanabileceği, diploma sahibi olabileceği mesleki eğitim merkezleri öğrencilerini bekliyor.

Adres: Salacak Mahallesi, Paşakapısı Sokak, No:4 Üsküdar

Telefon:0216 391 59 38

The Author

fatma Aydın

Merhabalar; ben Fatma Aydın. Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet veren ücretsiz kurslar hakkında bilgi alabileceksiniz. Kurs rehberiniz olacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanız için bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.